carattia

Pozycjonowanie stron Kraków

Czasy się zmieniły, nieodwracalnie. Klienci nie mają czasu szukać ogłoszeń w gazetach, panoramie firm i innych katalogach. Klienci do tego wykorzystują największe medium informacji jakim jest Internet. W ciągu 2 sekund otrzymują milion stron związanych z poszukiwaną branżą. Gdyby Państwo mieli możliwość do przedstawienia swojej oferty 10,20 a może 100 tysiącom potencjalnych Klientów MIESIĘCZNIE skorzystaliby Państwo z takiej możliwości? Ile warta jest taka reklama? Ile potencjalnych Klientów przeczyta Państwa ogłoszenie w gazecie czy to będą takie liczby? Niech tylko 1% osób skorzysta z oferty. Czy są państwo gotowi na 1000, 2000 czy też 10 000 nowych Klientów, miesięcznie?

Czym jest pozycjonowanie stron Kraków?

Pozycjonowanie stron Kraków to wszelkie działania mające na celu wypromowanie witryny na dane słowa kluczowe w zasobach wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie to obecnie jedna
z najkorzystniejszych metod promocji strony internetowej oraz to jedyna obecna forma marketingu, w której można określić prawie dokładną ilość potencjalnych odbiorców reklamy.

Od czego zależy pozycjonowanie stron Kraków?

Pozycjonowanie to bardzo złożony proces na który bezpośrednio ma wpływ wiele czynników. Głównym czynnikiem decydującym o stopniu trudności pozycjonowania jest konkurencyjność na dane słowo kluczowe. Kolejnym istotnym czynnikiem jest jakość pozycjonowanej strony oraz zastosowane technologie. Na wysokie pozycje ma szanse jedynie dobrze zbudowana i dobrze zoptymalizowana witryna. O ile w pierwszym przypadku często nie mamy możliwości zmian ów istniejącej strony to w drugim jesteśmy w stanie przystosować kod strony do wyszukiwarek Internetowych.

Jan Kowalski w Google

Alpha Lingmind
Szybka nauka języków obcych! Nawet do ośmiu języków na raz!
https://www.uia.archi/pt-pt/alpha-lingmind-aprender-ingles-para-manequins-metodo-inovador-de-batidas-binaurais/

Pan Kowalski chce pozycjonować swoją stronę www.JankoKowalski.pl , Agencja Interaktywna GR8IT doradziła Klientowi frazę „naprawa samochodów Warszawa”, która posiada miesięcznie 35 tys. wyszukań ( tzn. 35 tys potencjalnych Klientów w poprzednim miesiącu szukało serwisu samochodowego w Warszawie, wystarczy, że podsuniemy im ofertę pana Kowalskiego). Stawka za miesiąc pozycji na 1 stronie wyników to 100 PLN. Załóżmy pesymistyczną wersję: niech tylko 1 % Klientów skorzysta z oferty Pana Kowalskiego, czy jest On gotowy na 350 nowych Klientów, miesięcznie?. Czy Państwo są przygotowani na dotarcie do tak szerokiej gamy Klientów?

Klika prawd dotyczących pozycjonowania Kraków

Nikt nie jest w stanie określić czasu potrzebnego na wypozycjonowanie strony, można jedynie szacować.
Pozycjonowanie stron przez amatorów grozi filtrem, Banem a nawet NIEODWRACALNYM usunięciem strony z indeksu.
Pozycjonowanie jednorazowe to bzdura.
Pozycjonowanie serwisów internetowych nie jest tanie ale jest skuteczne i zyskowne.

Jako nieliczni na rynku rozliczamy się jedynie za dni w których strona znajdowała się w TOP10 – pierwsza strona wyników.

pozycjonowanie stron Kraków

/Joos/ Copyrights © 2011 GR8IT - Agencja Interaktywna Kraków - Tworzenie stron internetowych oraz pozycjonowanie stron to nasza pasja!